Poznajmy się

Doświadczenie i profesjonalizm

Kim jesteśmy

W kilku zdaniach o nas

Zacznijmy od początku. Dexpo to przede wszystkim 12 lat doświadczenia branżowego w organizacji targów i eventów, budowie stoisk targowych, a także w szeroko pojętym marketingu i reklamie. Lata pracy i zdobywania doświadczeń mogą stanowić dla Ciebie gwarancję, że trafiłeś w ręcę specjalistów. Doskonale rozumiemy, w jakim celu planujesz wzięcie udziału w targach czy innych wydarzeniach. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci ten cel zrealizować.

Pracujemy zarówno dla dużych korporacji z międzynarodowym kapitałem, jak i dla lokalnych firm czy nowo powstałych start-upów. Nie klasyfikujemy klientów na większych i mniejszych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz poświęcenie w pracy nad realizacją Twojego celu.

Z naszej strony możesz liczyć na skupienie pełni kreatywności i zaangażowania w realizację przedsięwzięcia. Dla nas to ważna deklaracja, a nie tylko slogan reklamowy. Przed propozycją projektu stoiska porozmawiamy na temat Twoich oczekiwań, aby je w perłni zrozumieć. Następnie przeprowadzimy swoisty research branży. Sprawdzamy, jakimi zasadami marketingowymi się ona rządzi. Następnie przejdziemy do prac projektowych i realizacji stoiska targowego czy innych działań marketingowych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

16
osób pracujących na twój sukces

Powstanie tej właściwej, odpowiedniej koncepcji to proces. Potrzebne są do tego umysły i ręce projektanta oraz grafika. Zaczynamy od idei. Musi ona odpowiadać celom postawionym przez naszego klienta, a także jego oczekiwaniom. Z wielu poszczególnych i wyselekcjonowanych informacji rodzi się złożona koncepcja kreatywna. Przez copywritera odziana w słowa, które nadają jej nowy, głębszy sens. Przez grafika ubrana w obrazy i znaki. Dział produkcji spaja to wszystko w produkt finalny, który mamy przyjemność zaprezentować Tobie, a Ty swojemu światu.