Oferta

Skorzystaj z naszych usług

Dexpo to zespół fachowców realizujących od lat stoiska targowe, scenografie eventowe i kompleksowe wydarzenia. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązanie indywidualnie dopasowane do Państwa budżetu, lokalizacji i miejsca targów czy eventu, a także rodzaju wydarzenia i celów, które chcą Państwo osiągnąć.

Zaufało nam dotąd wielu wystawców. Są wśród nich zarówno marki globalne, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także urzędy administracji państwowej i samorządy. Zaufanie wypracowujemy przy pierwszej realizacji, które bardzo często procentuje w wieloletniej współpracy. Największą radością napawa nas stała i niezmienna wsółpraca z wieloma zadowolonymi klientami. Jest to dla nas najważniejszy wyznacznik jakości naszych usług.

Z naszej strony możesz liczyć na przystępne ceny i indywidualne podejście do przygotowywanej dla Ciebie oferty i propozycji. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia i zaangażowania. I przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm w każdym calu. Chcesz się wyróżnić? Zatem mamy spójne podejście do realizacji projektu! Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Posiadanie własnego zaplecza sprzętowego i ekipy montażystów daje nam dużą niezależność, a Tobie może dac poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko przebiegnie planowo. Ze swojej strony możemy zająć się kompleksową realizacją stoiska targowego czy eventu. Do najważniejszych punktów współpracy należy:

- wybór i rezerwacja właściwego miejsca, szczególnie z punktu widzenia strategii i kirunków ruchu odwiedzających
- projekt stoiska targowego i grafik
- proces akceptacji, ewentualnych modyfikacji - tak, aby stoisko targowe spełniało Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i marketignowym
- produkcja poszczególnych kompotentów na potrzeby realizacji stoiska, dobór oświetlenia
- wybór i uzgodnienie ewentualnych działań dodatkowych: hostessy, elementy podwieszane, dodatkowe nośniki i ekspozycje plenerowe na targach, akcje specjalne
- materiały promocyjne (projekt i wydruki), gadżety i gift packi, kampania w mediach - promująca Twoją firmę i zapowiedź jej udziału w targach; koncepcje konkursów i działań lojalnościowych, atrakcje dla publiczności,
- logistyka, transport, montaż, demontaż stoiska, serwis 24h
- profesjonalna obsługa wideo i fotograficzna

Na każdym etapie współpracy dbamy o to, aby Twój udział w targach przełożył się na wymierne efekty. Kompleksowa współpraca pozwoli na kontrolę jakości i spójny przekaz marketinowy do Twoich klientów. Daj się zauważyć - bądź zapamiętany!

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem graficznym, dzięki czemu możesz zlecić kompleksową realizację Twojej obecności na targach jednemu podmiotowi. Możemy zaproponować Ci projekt i produkcję m.in. katalogów, prezentacji firmowych, ulotek, zaproszeń, voucherów czy gadżetów reklamowych. Podpowiemy wybór optymalnych nakładów poszczególnych materiałów, a także gramaturę i uszlachetnienia.

Zwieńczeniem Twojego stoiska targowego mogą być wysokiej jakości, estetyczne materiały promocyjne - eleganckie i zauważalne.

Zapraszamy do kontaktu - porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i o tym, co możemy dla Ciebie wykreować.